yenile
19:30
Istanbul BB – Galatasaray PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:00
Lorient – Brest PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:00
Sepsi – Gaz Metan Medias PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:30
Bayern – Augsburg PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:30
Hoffenheim – Eintracht PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:30
Leverkusen – Leipzig PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:30
Mainz – Cologne PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
17:30
Wolfsburg – Freiburg PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Huesca – Tenerife PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Reading – Wolverhampton PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Bournemouth – Huddersfield PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Burnley – Swansea PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Crystal Palace – Everton PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Leicester City – Manchester City PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
Liverpool – Southampton PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:00
West Bromwich – Chelsea PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:15
Leganes – Barcelona PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
18:15
Larisa – Apollon Smirnis PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
19:00
Arsenal-Tula – Rubin PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
19:00
PSG – Nantes PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:00
Lorca – Lugo PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:00
Valladolid – Real Oviedo PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:00
Sandecja – Lech Poznan PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:00
Roma – Lazio PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Twente – Heerenveen PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Feyenoord – Venlo PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Sevilla – Celta Vigo PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Fulham – Derby County PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Hertha Berlin – Moenchengladbach PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Olympiacos – Levadiakos PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
20:30
Manchester Utd – Newcastle PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
21:15
Benfica – Setubal PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Reus Deportiu – Albacete PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Dijon – Troyes PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Guingamp – Angers PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Strasbourg – Rennes PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Toulouse – Metz PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:00
Kortrijk – Sint-Truiden PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:30
Lechia Gdansk – Plock PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:30
Standard – Ostend PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:45
Breda – Ajax PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:45
Willem II – Sparta PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:45
Atletico Madrid – Real Madrid PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE
22:45
Napoli – Milan PASHAGAMİNG ÜYE OL İPTV  HEDİYE